You can edit almost every page by Creating an account. Otherwise, see the FAQ.

JaneHarris

From EverybodyWiki Bios & Wiki

Kuidas parandada köögisegisti, mis ei lülitu välja

Kui teie köögisegisti ei sulgu, peate selle kassetti kontrollima. Kui see on prahti täis, võib see olla probleemi põhjuseks. Kui kassett on puhas, peaks kraanist uuesti välja voolama kuum vesi. Kontrollimaks, kas kassett on ummistunud, keerake vee juhtnupp teisele poole.

Puhastage ventiil

Sageli on kassett lihtsalt määrdunud. Klapi ja kasseti puhastamiseks võite kasutada äädika ja vee lahust ning seejärel asendada need uuega. Veenduge, et asenduskassett ühtiks segistis olevaga. Kui äädikas asja ära ei tee, kasutage klapi ja kasseti puhastamiseks torulukksepa määret.

Asendage kassett

Kui teil pole õnnestunud oma Nivito EE parandada ja olete veetnud terve varanduse torumeestele, saate ehk probleemi ise lahendada. Alustamiseks peate ostma varuosad ja tööriistad. Kui lekke põhjuseks on riistvaraprobleem, saate selle parandada, asendades tihendi või seibi. Samuti saate vahetada kasseti või istme, mis on samuti segisti osad.

Teine levinud probleem on käepide. Kui see ei lülitu välja, peaksite veenduma, et käepide on väljalülitatud asendis. Kui seda ei juhtu, peate võib-olla probleemi lahendamiseks helistama Houstoni ööpäevaringsele torumehele. Probleem võib olla keerulisem kui lihtne segisti.

Pingutage kruvi

Teie segisti käepide võib olla lahti. Selle parandamiseks keerake käepidet hoidev kruvi kinni. Kui see probleemi ei lahenda, peate võib-olla käepideme või ventiili välja vahetama. Mõnel juhul peate võib-olla ka varre välja vahetama. Varuosi saate osta riistvarapoest.

Aeglaselt pöörlev segisti võib samuti põhjustada vee tilkumist. See on häiriv ja võib põhjustada ka suuremaid veearveid. See võib põhjustada ka köögi või valamu ülevoolu. Kui te ei saa probleemi ise lahendada, peate võib-olla segisti välja vahetama.

Selle probleemi teine ​​võimalik põhjus on see, et segistit paigal hoidvad mutrid on roostetanud ja kinni jäänud. Võite proovida roostetanud mutreid eemaldada traatharja või mutrivõtmega. Kangekaelsete mutrite lõdvendamiseks võite kasutada ka määrdepihustit. Pärast pähklite eemaldamist laske neil 30 minutit või üleöö leotada.

Kontrollige kuuma vee ventiili

Kui te ei saa probleemist iseseisvalt aru, kaaluge oma kuumaveeventiili kontrollimist. Veetorustikus võib olla ummistus, mis takistab kuuma vee voolamist. Mõnel juhul võib ummistus olla nii lihtne kui klapi sulgemine või prahi kogunemine torustikus.

Teine madala veesurve põhjus on ummistunud aeraator. Neid on suhteliselt lihtne puhastada ja need taastavad veesurve. Vastasel juhul võib teie köögisegisti vajada väljavahetamist.